Szklanki z podwójnym dnem – idealne na różne okazje

szklanki z podwójnym dnem

Każdy miłośnik kawy czy kolorowych drinków powinien zwrócić uwagę na szklanki z podwójnym dnem, które nie tylko świetnie się prezentują, ale i mają ciekawe właściwości. Są niezwykle praktyczne, potrafią utrzymywać odpowiednią temperaturę napojów przez długi czas. Mogą być używane na różne uroczyste okazje, jak i na co dzień.

Jakie właściwości i zalety mają szklanki z podwójnym dnem?

Szklanki z podwójnym dnem z https://bokono.pl/pl/c/Szklanki-i-filizanki-termiczne/1410 zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie poparzyły dłoni od gorących napoi, jak i nie chłodziły palców w przypadku zimnych napoi. Warto dodać, że szklanki z podwójnym dnem są dużo bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania od zwykłych szklanek. Do głównych zalet szklanek z podwójnym dnem można zaliczyć między innymi to, że:

  • są dużo odporniejsze na potłuczenia i zarysowania
  • cechują się dużą odpornością na wysokie, jak i niskie temperatury – a dodatkowo utrzymują przez długi czas odpowiednią temperaturę drinków i napoi
  • są idealne do przygotowania zimnych drinków, kawy i deserów
  • w pełni bezpieczne, bez obaw można trzymać w dłoni zimny, a także gorący napój bez obawy poparzenia dłoni
  • można je myć bezpiecznie w zmywarce.

Tak naprawdę szklanki z podwójnym dnem nie zostawiają żadnych mokrych śladów na powierzchni, smug czy kropelek na ściankach. Szklanki z podwójnym dnem są praktycznym rozwiązaniem na każdą porę roku. Latem utrzymują dłużej chłodną temperaturę, a zimą cieplejszą.

Szklanki z podwójnym dnem – na różne okazje i jako doskonały prezent

Ten rodzaj szklanek z pewnością będzie miłym zaskoczeniem na domowych i okolicznościowych imprezach, gdyż można przygotować w nich kolorowe, cieszące oko i zachwycające wyglądem drinki. To także świetny, oryginalny i bardzo praktyczny prezent dla osób, które są smakoszami kawy czy herbaty.